proctolab-opinie-skład-cena

Proctolab, nowa naturalna maść na hemoroidy, dotarła w końcu do Włoch. Jej rewolucyjny, naturalny skład oparty na mentolu, ekstrakcie z kasztanowca końskiego, wąkrotki azjatyckiej, ekstrakcie z pręcików złotych i skórce cytrynowej sprawia, że maść ta jest prawdziwym panaceum na wszystkie objawy upośledzające hemoroidy i szczeliny odbytu.

Naturalny skład, wygodna cena i bezpieczna skuteczność sprawiły, że produkt ten jest bardzo popularny, nawet w recenzjach na forach internetowych, które zajmują się naturalnymi produktami dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Hemoroidy: Przyczyny, objawy i środki zaradcze

Hemoroidy to opuchnięte żyły w odbycie i odbytnicy dolnej, podobne do żylaków. Hemoroidy mogą rozwijać się wewnątrz odbytu (hemoroidy wewnętrzne) lub pod skórą wokół odbytu (hemoroidy zewnętrzne).

Hemoroidy mają wiele przyczyn, ale na szczęście są one dostępne w handlu, stosowane lokalnie, bardzo skuteczne produkty

Chociaż hemoroidy są normalną częścią naszej anatomii, większość ludzi zauważa hemoroidy tylko wtedy, gdy puchną i powodują problemy. Obrzęk hemoroidów pojawia się w przypadku wzrostu ciśnienia w małych naczyniach, które tworzą hemoroidy, powodując ich obrzęk i gromadzenie się krwi. Powoduje to wzrost ich wielkości i wywołuje objawy. Zwiększone ciśnienie może być spowodowane przez szereg czynników:

 • Dieta o niskiej zawartości błonnika i kału o mniejszym kalibrze może powodować napięcie podczas wypróżnień, zwiększając ciśnienie wewnątrz naczyń krwionośnych.
 • Ciąża wiąże się z obrzękiem hemoroidów i prawdopodobnie jest spowodowana zwiększonym uciskiem z powiększonej macicy na odbyt i odbyt. Ponadto zmiany hormonalne w czasie ciąży mogą osłabić mięśnie podtrzymujące odbyt i odbyt.
 • Długotrwałe siedzenie na toalecie może zwiększać ciśnienie wewnątrz naczyń krwionośnych hemoroidów.
 • Otyłość.
 • Biegunka, zarówno ostra, jak i przewlekła.
 • Rak okrężnicy.
 • Chirurgia rektalna.
 • Uszkodzenie rdzenia kręgowego i brak prawidłowej postawy ciała.

Czy naturalne domowe środki lecznicze mogą leczyć i zapobiegać hemoroidom?

Niezależnie od wielkości lub obrzęku hemoroida, jeśli objawy nie występują, leczenie nie jest wymagane. Zapobieganie jest chyba najskuteczniejszym sposobem leczenia. Dieta i odpowiednie nawodnienie są bardzo ważne dla utrzymania prawidłowych ruchów jelit. Objawy hemoroidów mogą występować przy pasażu twardych stolców i zaparciach, a także przy biegunkach i częstych wypróżnieniach. Osoby z zaparciami powinny dążyć do stosowania diety bogatej w błonnik i odpowiednio nawodnionej. Osoby ze zbyt częstym wypróżnieniem powinny stosować leki przeciwbiegunkowe i dostosować dietę. Te środki zapobiegawcze zmniejszają wysiłek wymagany do wypróżnienia, a tym samym zmniejszają ciśnienie wewnątrz naczyń krwionośnych, zapobiegając obrzękom. Krwotok wewnętrzny zawsze pozostaje wystający lub zapadający się i jest zagrożony zakrzepicą lub uduszeniem w przypadku kurczenia się mięśni odbytu.

Jak się leczy hemoroidy?

Po pojawieniu się objawów hemoroidalnych istnieją różne możliwości leczenia, jedną z najskuteczniejszych jest z pewnością lokalne zastosowanie substancji, być może naturalnych, które pomagają złagodzić objawy i opanować sytuację.

Proctolab: natychmiastowa ulga od hemoroidów

Proctolab jest produktem przeznaczonym do stosowania miejscowego i dzięki innowacyjnej, naturalnej formule jest w stanie złagodzić objawy hemoroidów.

Przeanalizujmy jego najważniejsze cechy.

 • Składniki naturalne: Nie powodują alergii i nie mają skutków ubocznych;
 • Łatwy w użyciu i długotrwały efekt: Wygodny w użyciu, daje również długotrwałe efekty;
 • Szybkie działanie: Pomaga w zapewnieniu szybkiej pomocy;
 • Wielokrotny efekt: Działa jednocześnie skutecznie na wszystkie objawy hemoroidów;
 • Proctolab łączy w sobie siłę natury z nowoczesną formułą, która szybko łagodzi ból, stany zapalne i swędzenie z długotrwałym efektem. Proctolab działa bezpiecznie, nie ma przeciwwskazań i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Uwaga: efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Delikatna kompozycja i skuteczne składniki

Proctolab-składniki

Analizujemy listę składników oraz ich efekty i korzyści:

 • Arnica di montagna – zatrzymuje krwawienie, wspomaga resorpcję krwi, przeciwdziała procesom zapalnym i stagnacji, poprawia metabolizm, tonizuje i rozszerza naczynia krwionośne;
 • Mentol – odświeża tkanki, daje uczucie ulgi, zwalcza obecne infekcje i bakterie, zapobiega ich rozprzestrzenianiu się, eliminuje nieprzyjemne uczucie bólu, pieczenia, swędzenia;
 • Witch Hazel – bardzo skuteczny środek na hemoroidy. Przeciwdziała krwawieniu, pomaga normalizować krążenie krwi, stymuluje reabsorpcję węzłów krwionośnych, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zmniejsza dyskomfort;
 • Akmella: łagodzi ból, pomaga wyeliminować podrażnienia, koi tkanki i przyspiesza gojenie;
 • Wyciąg z kasztanowca – działa na stan zapalny, pomaga usunąć nieprzyjemne doznania nawet w zaawansowanym stadium problemu, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, uelastycznia je, zmniejsza podrażnienia błony śluzowej, pomaga normalizować funkcjonowanie przewodu pokarmowego;
 • Centella asiatica – poprawia krążenie krwi, zapobiega nawrotom choroby, zwalcza infekcje układu moczowo-płciowego, sprzyja gojeniu się skóry, spowalnia procesy związane z wiekiem;
 • Skórka cytrynowa – likwiduje stany zapalne, ma właściwości lecznicze i antybakteryjne, normalizuje stan śluzówki;
 • Ekstrakt ze złotego pręcika – wspomaga układ moczowo-płciowy, ma właściwości antyseptyczne, a także zatrzymuje krwawienie.

Naturalny skład pozwala na stosowanie Proctolab bez recepty.

Czy Proctolab działa? Opinie i przeglądy z forów w 2020 r.

Krem Proctolab właśnie przybył do Polski, jest już bardzo popularny w całej Europie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety dzielą się w swoich komentarzach Proctolab, aby być bardzo zadowolonymi z wyników po zastosowaniu kremu.

Proctolab działa na hemoroidy i we wszystkich przypadkach zapalenia odbytu. Oto najbardziej cenione funkcje wyróżnione w komentarzach i recenzjach na forum:

 • Może być używany przez mężczyzn i kobiety w każdym wieku;
 • Nie powoduje on działań niepożądanych;
 • Zawiera naturalne substancje i składniki;
 • Działa bezpośrednio na dotkniętym obszarze, nie ingeruje w procesy wewnętrzne;
 • Ma przystępny i wygodny koszt;
 • Zapewnia szybkie rezultaty;
 • Zapobiega nawrotom;

Ulotka Proctolab: Instrukcje i jak stosować?

Zalecaną przez producenta metodą aplikacji jest nanoszenie maści bezpośrednio na dotknięte miejsce 1-2 razy dziennie. Obszar zastosowania musi być czysty i suchy. Procedura trwa mniej niż minutę i daje natychmiastową i długotrwałą ulgę. Nie jest konieczne mycie kremu po jego wchłonięciu.

Kup Proctolab z oficjalnej strony internetowej: 50% zniżki i bezpłatna wysyłka!

Jak leczyć hemoroidy?

Najlepszym sposobem, aby mieć pewność, że kupisz oryginalną maść Proctolab, jest kupić ją bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej.

Wyjaśniamy, że oryginalny krem na hemoroidy Proctolab nie jest dostępny w aptekach i sklepach internetowych, takich jak Allegro czy Ceneo.

Aby otrzymać oryginalny Proctolab w najlepszej cenie, płacąc go przy odbiorze, należy wypełnić formularz zamówienia na stronie głównej serwisu Proctolab. Następnie dział obsługi klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu określenia szczegółów zamówienia. Proctolab dociera bezpośrednio do Twojego domu w ciągu kilku dni, w anonimowym pakiecie, który nie ujawnia jego zawartości.

Podsumowanie: Proctolab stanowi naturalną innowację w leczeniu hemoroidów i szczelin odbytu. Ten mocny, ale bezpieczny krem pomaga złagodzić wszystkie problemy związane z tą chorobą inwalidzką. Przystępna cena i jej skuteczność czynią ją jedną z najlepszych alternatyw dostępnych obecnie na rynku online.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *